دعا و اذکاری که برای خانه دار شدن موثر هستند

تاریخ انتشار 1400-07-17 کد مطلب : 64 زمان مطالعه : 4

ذکر و دعاهای قوی برای شما عزیزان قرار دادیم برای برآورده شدن خواسته و حاجت برای خرید خانه در میان مردم ذکرها و دعاهای مشاهده می شود.

شاید هر کسی جزء اون دسته از انسان هایی باشه که مستاجره و دوست داره حتی اگرم شده کوچیک باشه یه خونه از خودش داشته باشه خیلی ها هستند که هر روز آرزوی اینو دارن تا یه روز برن خونه خودشون و این رو همیشه از خدا می خواهید تا کمکتون بکنه اما امیدتون رو از دست ندید و انقدر خدا رو صدا کنید تا به خواستتون برسید در اینجا یک ذکر قوی و فوری برای خانه دار شدن آورده ایم که انشاء الله هر چه زودتر به این خواسته قلبیتون برسید

 

1-أیه ‌29‌ سوره مومنون ‌25‌ بار بعد هر نماز

*رب انزلی منرلا مبارکا و انت خیر منزلین*

این ذکر گفتنش بیش از ۶ دقیقه نمی شه و ارزش بالایی داره چرا که بعد از مدتی که مداومت به گفتن این ذکر کنید جواب می ده و البته نباید شک کنید که ما که بی کاریم و بی پول نمی شه صاحب خونه بشیم و باید باور داشته باشید خدا این کار را بخواد انجام بده میشه و خدا قادر به انجام هر کاری هست.

 

دعا و اذکاری که برای خانه دار شدن موثر هستند

2-بعد از نماز صبح هفتاد مرتبه این آیه شریـفه را تلاوت کنیــد

*وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن*

3– 14بار عد هرنماز برو سجده و بگو *یا جوادالائمه ادرکنی*

4–نذر نون و خرما برای خانم ام البنین برای خونه دار شدن زود جواب میده

5– 1400 تا صلوات هدیه به حضرت موسی بن جعفر رو حتما بخونید خیلی مجربه

6- اگه کسی دوست داره زودتر صاحب خونه نذر کنه 7سال پشت سر همرروز وفات امام رضا اش بپزه حالا تو این چی صاحب خونه بشه یا نشه درضمن این اش به اش مستاجر معروفه هر کی پخته در این روز عزیز نتیجه گرفته حتما نباید یک دیگ گنده باشه اندازه7کاسه اش باید بدی بیرون انشالله همه مستاجرین صاحب خونه بشن.

7-در کل برای خونه دار شدن توسل به جواد الائمه مهمترین توسله یک سوره یس و سه مرتبه توحید(میدونید که هر مرتبه توحید رو خوندن یک سوم قرآن دونستن) و یک دور تسبیح صلوات به نیت قربتا الی ا… تقدیم به جواد الائمه دو رکعت نماز حاجت و توسل به امام جواد (علیه السلام ) می خوانیم در رکعت اول سوره حمد و سوره قدر و در رکعت.دوم سوره حمد و سوره کوثر بعد در قنوت سه مرتبه آیه امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء را می خوانیم بعد از اینکه سلام نماز را خواندیم به سجده می رویم و با تضرع 9 مرتبه می گوییم (یا جواد الائمه ادرکنی).

8-دعای مقاتل ابن سلیمان هم هستاول بایدنیت کنی 100 بار بخونی .100 بار پشت سر هم بدون اینکه بینش حرفی بزنی.

9-چهارشنبه ی اخر صفر قبل از غروب آفتاب زیر اسمان بخوانید اول نماز حاجت و بعد سوره های:الم نشرح.والتین.اذاجاء. قل هوالله. ناس. فلق(هرکدام به ترتیب 6 مرتبه)و قبل از طلوع آفتاب پنجشنبه ی اخر صفر همین اعمال(نماز حاجت و سوره ها)  هرکدام به ترتیب 7 مرتیه تا سال آینده صاحب خانه میشوید انشالله…

10-چهارشنبه اخر ماه صفر و غنی شدن روایت شده است هر کس در روز چهارشنبه آخر ماه صفر سوره الم نشرح( انشراح ) و والتین و اذاجاء(نصر) و قل هو الله احد معوذتین ( فلق و ناس ) و فاتحه الکتاب هر یک را ۷ مرتبه بخواند حق تعالی او راغنی گرداند و از مقربان درگاه او شود.

11-به حضرت علی اصغر توسل کنید. آیه”شهدا…”(سوره آل عمرانُ18) را هر شب 300 بار تلاوت کنید.