اگه گفتی تو این عکس چندتا حیوون وجود داره؟

با دقت به عکس نگاه کنید، با دقت بیشتر، حالا تعداد حیواناتی که دیده اید را بخاطر سپرده و کلیک کنید تا نتیجه این تست جالب را ببینید.

سارق نجومی منازل دستگیر شد جزئیات کاهش قیمت سه محصول لبنی اعلام شد جنگل نفرین شده مشهد را بهتر بشناسید  تکنیک هایی برای آرایش پاییزی زیبا و شیک قیمت خودرو‌های سایپا و ایران خودرو ۴ مهر ۱۴۰۰ خودت تو خونه قیف و ماسوره درست کن
اخبار و رویداد
اگه گفتی تو این عکس چندتا حیوون وجود داره؟

با دقت به عکس نگاه کنید، با دقت بیشتر، حالا تعداد حیواناتی که دیده اید را بخاطر سپرده و کلیک کنید تا نتیجه این تست جالب را ببینید.

سارق نجومی منازل دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری سارقی خبر داد که به 100 منزل دستبرد زده بود و گفت: ارزش مجموع اموال مسروقه توسط این فرد بالغ‌بر هزار میلیارد ریال است.

جزئیات کاهش قیمت سه محصول لبنی اعلام شد

سخنگوی انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی خبر کاهش ۱۰ درصدی بهای محصولات لبنی را تایید و اقلامی را که شامل این کاهش قیمت می‌شوند، اعلام کرد.

 

جنگل نفرین شده مشهد را بهتر بشناسید

یکی از ترسناک ترین مکان های گردشگری در ایران جنگل جیغ است.جنگل جیغ، یکی از ترسناک‌ترین جنگل‌های ایران و یکی از جاهای دیدنی مشهد است که گردشگران را هر سال به‌سمت روستای سربرج می‌کشاند.

تکنیک هایی برای آرایش پاییزی زیبا و شیک
خانم ها با شروع فصل پاییز مدل آرایش خود را تغییر می دهند و از تکنیک های آرایش های پاییزی استفاده می کنند تا شیک و جذاب به نظر برسند.
قیمت خودرو‌های سایپا و ایران خودرو ۴ مهر ۱۴۰۰

پراید هاچ‌بک ۱۵۲ میلیون تومان، تیبا هاچ‌بک ۱۵۴ میلیون تومان، پژو پارس اتوماتیک ۳۵۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو ۲۴۰ میلیون تومان و سمند ۲۴۱ میلیون تومان فروخته می‌شوند

هنر و موسیقی
دین و مذهب
آنچه درباره انگشتر و دعای شرف شمس نمیدانید

شرف الشمس نام سنگ نیست بلکه نوشته مقدسی است که بر روی سنگ عقیق زرد رنگ نوشته می شود و در برآوردن حاجات تاثیر دارد.

دعا و اذکاری که برای خانه دار شدن موثر هستند

ذکر و دعاهای قوی برای شما عزیزان قرار دادیم برای برآورده شدن خواسته و حاجت برای خرید خانه در میان مردم ذکرها و دعاهای مشاهده می شود.

خانواده پلاس
پزشکی و سلامت
اگر دندان عقلتان را کشیده اید این کار خطرناک را انجام ندهید!

همانطور که میدانید در آوردن و عمل جراحی دندان عقل یکی از شایع ترین عمل های جراحی در بزرگسالان محسوب میشود. اگر شما تا به حال دندان هایتان ارتودنسی کرده اید، احتمالان در مورد اینکه چه چیزهایی برای شما مفید است

ضرورت تزریق اولین واکسن تائید شده مالاریا به کودکان

سازمان جهانی بهداشت توصیه کرد که تزریق اولین واکسن مالاریای تایید شده در جهان به کودکان آفریقایی ادامه یابد؛ اقدامی که مقامات امیدوارند باعث از سر گیری تلاش‌های متوقف شده برای مهار شیوع این بیماری انگلی شود

دختران و مادران